nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

działka inwestycyjna ( sprzedaż )

559/1333/OGS

Numer:
559/1333/OGS
Miasto:
MANIOWY
Cena:
2 450 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
140,37 PLN mkw
Powierzchnia:
17454.00 m2
Droga dojazdowa:
utwardzona
Media - prąd:
TAK

Opis

Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w turystycznej i wypoczynkowej miejscowości Maniowy nieopodal Jeziora Czorsztyńskiego, składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,74 ha. Z działki rozpościera się widok na pasmo Tatr górujące nad zalewem. Teren zróżnicowany, lekko nachylony w kierunku południowym, idealnie nasłoneczniony, o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 65 m x 275 m. W końcowej części działki, bliżej kompleksu leśnego usytuowany jest całoroczny drewniano-murowanym dom, w którym rozpoczęte zostały prace remontowe i w obecnym stanie pozostaje do wykończenia. Budynek w całości podpiwniczony, parter zajmują dwa duże pokoje, przedpokój i łazienka, na poddaszu mamy 3 pokoje i łazienkę - z dwóch pokoi wyjście na balkon z szerokim widokiem na okolicę, którą podziwiać możemy również z tarasu na parterze. Media prąd, woda, kanalizacja - szambo. Dach pokryty blachą.
Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny częściowo zagospodarowane oraz las. Obszar, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidujący w określonej części zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wolno-stojącą, bliźniaczą lub szeregową), pozostały obszar to tereny rolne i tereny zieleni nadbrzeżnej.
Dojazd od drogi wojewódzkiej nr 969 prowadzącej z Nowego Targu do Nowego Sącza, drogą wewnętrzną. W rejonie nad zalewem znajduje się Zamek w Niedzicy i ruiny zamku w Czorsztynie - jedne z największych i najciekawszych atrakcji turystycznych województwa małopolskiego oraz liczne szlaki turystyczne.
Polecam nieruchomość ze względu na jej potencjał, jest to jedna z niewielu działek o tak dużym obszarze i w takim położeniu. Stan prawny uregulowany.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu - kom. 603-413-413 Barbara StańczykWięcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura siedliskokielce.pl
Zapraszamy
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603 413 413
email: stanczyk@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.