nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Przeprowadzki » Kontakt »

Szczegóły Oferty

mieszkanie ( sprzedaż )

961/1333/OMS

Numer:
961/1333/OMS
Miasto:
KIELCE
Ulica:
Prochownia
Cena:
500 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
3 571,43 PLN mkw
Powierzchnia:
140.00 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
0
Liczba pięter:
1
Rodzaj kuchni:
aneks
Stan:
do wykonczenia
Rok budowy:
2019
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Balkon:
TAK
Garaż:
TAK
Parking:
TAK
Komórka:
TAK

Opis

Sprzedamy nowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze i poddaszu segmentu wchodzącego w skład sześciu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, w realizowanej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Prochownia na Zagórzu w Kielcach. Mieszkanie o łącznej powierzchni 140 m2 (obmiar po podłodze), o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - na pierwszym poziomie - pow. 65,8 m2 od strony północno-zachodniej zaplanowano dwa pokoje, a od strony południowej salon z aneksem kuchennym, z bezpośrednim wyjściem na balkon. Wszystkie pokoje połączone wewnętrznym układem komunikacyjnym, w środkowej części którego zlokalizowana jest łazienka i toaleta oraz wejście na poddasze 75,6 m2 (obmiar po podłodze) - otwarta przestrzeń do indywidualnej aranżacji. W chwili obecnej nie ma wykonanych ścianek działowych na 1 poziomie - istnieje możliwość zaaranżowania wnętrza według własnych wytycznych.
Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 miejsce postojowe w garażu usytuowanym w przyziemiu budynku i komórka lokatorska o powierzchni 2,3 m2. Łączna cena obejmująca mieszkanie, miejsca postojowe i komórkę wynosi 500.000 zł.
Budynki wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralnego ogrzewania. Inwestor wykorzystał różnicę w spadku terenu i zarówno główne wejście do budynku jak i wjazd do garaży od strony północnej odbywać się będą z poziomu gruntu. Od strony południowej natomiast zaprojektowano część rekreacyjną terenu - tarasy i ogrody.
W skład całego osiedla wchodzi 12 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają komórki lokatorskie, miejsca postojowe w garażu i ogólnodostępne miejsca parkingowe na zewnątrz. Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki, natomiast mieszkania na pierwszym piętrze balkon i poddasze. Troszcząc się o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców przewidziane zostały bramy z kontrolą dostępu.

Projekt budynków charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą. Prestiż inwestycji dodaje modernistyczne wykończenie budynku, osiągnięte dzięki dbałości o szczegóły przy użyciu wysokiej jakości materiałów (trzyszybowe energooszczędne okna firmy DAKO, brama wjazdowa ocieplana firmy DAKO, ogrodzenie z gabionu).
Lokalizacja osiedla Zielone Wzgórza łączy w sobie komfort życia w mieście z klimatem podmiejskim. Z tego miejsca rozpościera się szeroka panorama widokowa na Kielce i okolicę - to idealne rozwiązanie dla rodzin szukających odpoczynku od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do infrastruktury.
Oddanie mieszkań do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2021 r.
Dodatkowe informacje do uzyskania po kontakcie telefonicznym tel. 603-413-413 Barbara Stańczyk.
Więcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura siedliskokielce.pl
Zapraszamy
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603 413 413
email: stanczyk@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości
ul. Niska 2H / 5
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
fax: +48 41 34 34 341
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.